20 Maj · klasa14 · Brak komentarzy

Wycieczka Kraków-Zator

Za nami jedna z bardziej ekscytujących wycieczek. Odwiedziliśmy Kraków, gdzie spacerowaliśmy na Wawelu i Głównym Rynku Starego Maista, a następnego dnia bawiliśmy się w Energylandii. Było super!

CZYTAJ WIĘCEJ

6 Maj · klasa14 · Brak komentarzy

Dbamy o swoje bezpieczeństwo

Z przyjściem wiosny coraz więcej czasu spędzamy poza domem. Ważne, by pamiętać wtedy o szczególnych zasadach bezpieczeństwa. W naszej szkole przypomnieli nam o nich pracownicy policji, z którymi mogliśmy podzielić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 Maj · klasa14 · Brak komentarzy

Lekcja historii

Lekcje historii nie zawsze muszą odbywać się w szkole, czego dowodem jest nasza wycieczka do Muzeum Powstania Warszawskiego. Byliśmy bardzo zainteresowani opowieścią pana przewodnika i nauczyliśmy się dużo o wydarzeniach z 1944 roku.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 Maj · klasa14 · Brak komentarzy

Dobre Słowa

Dni Dobrego Słowa są w naszej klasie bardzo ważne. Zawsze z niecierpliwością czekamy na nowe zadania i wykonujemy je z ogromną przyjemnością:)

CZYTAJ WIĘCEJ

12 Mar · klasa14 · Brak komentarzy

Dzień Kobiet

Nasi Chłopcy, jak zwykle 8. marca,pamiętali o dziewczynkach z klasy i sprawili im miłą i słodką niespodziankę.  

CZYTAJ WIĘCEJ

12 Mar · klasa14 · Brak komentarzy

Słodka szkoła bez cukru

Po warsztatach z przygotowywania zdrowych słodyczy potrafimy przyrządzić przeróżne pyszności, które nie zawierają cukru i nam nie szkodzą!

CZYTAJ WIĘCEJ

12 Lut · klasa14 · Brak komentarzy

Bal karnawałowy i Tłusty Czwartek

Nowy semestr zaczęliśmy imprezowo! Najpierw braliśmy udział w świetnej zabawie na balu karnawałowym, a potem objadaliśmy się pysznymi pączkami 🙂    

CZYTAJ WIĘCEJ

2 Sty · klasa14 · Brak komentarzy

Klasowa wigilia

Ostatnie chwile przed przerwą świąteczną spędziliśmy w miłej atmosferze obdarowując się prezentami. Uwielbiamy czas, kiedy wszyscy razem możemy cieszyć się ze swojej obecności i każdy jest uśmiechnięty.  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 Gru · klasa14 · Brak komentarzy

Mikołajki

W naszej klasie panuje już świąteczny nastrój! Wspólnie ubraliśmy choinkę i zadbaliśmy o wystrój sali. Magia od razu zaczęła działać, czego dowodem były prezenty, które pojawiły się w tajemniczy sposób… 😉

CZYTAJ WIĘCEJ

25 Lis · klasa14 · Brak komentarzy

W pogoni za bajką

„W pogoni za bajką” to ciekawy, barwny i pouczający spektakl. Oglądaliśmy z dużą przyjemnością. Polecamy innym dzieciom, ale też dorosłym!

CZYTAJ WIĘCEJ

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress