TITLE

DESCRIPTION

ROK SZKOLNY 2018/2019
Dziękuję Mamie Poli za zorganizowanie wizyty podróżnika w naszej klasie (28.03.2019)
Dziewczynki wraz z wychowawczynią dziękują Trójce Klasowej a w szczególności Mamie Dominika za niespodziankę na dzień Kobiet
Dziękuję Trójce Klasowej za pączki na tłusty czwartek. Serdecznie dziękuję również  Rodzicom Michała , którzy pamiętali o tym dniu i przygotowali dla  naszej całej klasy  tak smakowitą niespodziankę.

Dziękujemy Rodzicom Borysa za choinkę do naszej klasy

Podziękowania dla Pani Iwony za organizację klasowego wyjazdu integracyjnego na farmę Krzyczki

ROK SZKOLNY 2017/2018

Dziękujemy Mamie Marceliny za wtorkowe truskawki 🙂
Dziękujemy Mamie Poli za organizację warsztatów tańca hiszpańskiego. To była super atrakcja!
Podziękowanie dla Dwójki Klasowej za lizaki w kształcie róży na Dzień Kobiet
Dziękuję Mamie Kamila za zdjęcia naszej klasy  ze szkolnej wigilii w legionowskim ratuszu
Dziękujemy Rodzicom Tomka za filmowanie i udostępnienie filmu ze szkolnej wigilii w legionowskim ratuszu
Dziękuję wszystkim Rodzicom za przygotowanie pyszności na klasową wigilię
Dziękujemy Pani Oldze - mamie Cyryla i Pani Kasi - mamie Oleny za ozdoby , a przede wszystkim za światełka na klasową choinkę. Teraz jest pięknie w naszej klasie.
Podziękowania dla Dwójki Klasowej i Pani Kasi za  zakręcone lizaki na Dzień Chłopaka (30.09.2017)
Serdecznie dziękuję Pani Kasi - mamie Dominika i  Pani Oldze - mamie Cyryla za wsparcie podczas wyjazdu na farmę Krzyczki (06.09.2017)
Dziękuję Pani Iwonie - mamie Kamila za organizację klasowego wyjazdu na farmę Krzyczki (06.09.2017)