TITLE

DESCRIPTION

MIKOŁAJKI

Mikołajki to magiczny,  jedyny dzień w roku, na który czekają nie tylko dzieci, ale również dorośli. 4 grudnia i do nas, dzieci bardzo grzecznych zawitał św. Mikołaj. Nie zdążył do nas dotrzeć osobiście, ale pod drzwiami klasy zostawił worek z prezentami. Każde z  dzieci musiało najpierw wykonać zadanie, żeby otrzymać prezent. Mikołaj ,,trafił w dziesiatkę"  z prezentami, ponieważ bardzo spodobały się dzieciom. Na zajęciach przypomnieliśmy sobie historię św. Mikołaja, był szereg zabaw. Podsumowując ten dzień stwierdziliśmy, że każdy z nas może zostać św. Mikołajem. Wystarczy odrobina chęci i pomysł. Prezentem może być: miłe słowo, pomoc w zakupach, w porządkach, pomoc w nauce słabszemu koledze, własnoręcznie wykonany drobiazg, samodzielnie przygotowany deser, itd.

Święty Mikołaju dziękujemy za prezenty i czekamy już z niecierpliwością za rok.