TITLE

DESCRIPTION

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej – Felix

 Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej, to niekomercyjne filmy, które wspaniale się ogląda, przeżywa i nie zapomina o nich po seansie. Poruszają one tak ważne dla dzieci w tym wieku tematy, jak tolerancja, akceptacja siebie i innych, przeciwstawianie się stereotypom. Treść pierwszego z serii 10 pokazów, jaki obejrzeli nasi czwartoklasiści, była skupiona na ukazaniu trudności dziecka w dokonywaniu wyboru pomiędzy równorzędnymi wartościami – szacunkiem względem rodzica, a własną pasją. Całej młodej widowni zebranej w kinie Muranów film pt. „Felix” bardzo się spodobał. Wątki z prelekcji: Czym się interesujemy i czy każdy może mieć pasję. Doskonalenie umiejętności jako droga do sukcesu.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress