TITLE

DESCRIPTION

Dbam o mój z@sięg

Na stronie FUNDACJI DBAM O MÓJ Z@SIĘG https://dbamomojzasieg.com/publikacje-raporty/  dostępne są  raporty dotyczącymi nałogowego korzystania z telefonów komórkowych. 36 proc. nastolatków nie wyobraża sobie dnia bez telefonu komórkowego. Korzystają z nich prawie nieustannie. Stały dostęp do Internetu, pozwalający na śledzenie tego, co dzieje się w sieciach społecznościowych, ma ogromne znaczenie dla wielu młodych ludzi. Niestety, tak duże przywiązanie do telefonu komórkowego może prowadzić do stopniowego uzależnienia FONOHOLIZMU i problemu CYBERPRZEMOCY.

W naszej szkole realizowana jest ogólnopolska kampania społeczna pt. „Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj”. Celem kampanii jest zwrócenie uwagi wszystkich polskich rodzin, jak ważne są bezpośrednie relacje osobiste, szczególna pamięć o członkach swojej rodziny, wspólne spędzanie czasu wolnego, jak również – a może nawet przede wszystkim – kultywowanie tradycji pisania kartek …

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress